Kariera w UDT

Stały rozwój to w naszej organizacji konkretne działania. Przyrost urządzeń podlegających dozorowi oraz rozszerzający się zakres działania UDT powoduje, że z roku na rok potrzebujemy nowych, wysoko wykwalifikowanych pracowników, dla których technika jest pasją. Ciągłe szkolenia, możliwość łączenia wiedzy dotyczącej nowoczesnych technologii i systemów zarządzania oraz różnorodność zadań, sprawiają, że nasi pracownicy mogą się stale rozwijać i podnosić swoje kwalifikacje. Dlatego też większość nowych pracowników wiąże się z naszą organizacją na długie lata.

Jako dynamicznie rozwijająca się organizacja do pracy poszukujemy studentów i absolwentów następujących kierunków studiów: mechanika i budowa maszyn, energetyka, elektrotechnika, automatyka, mechatronika, metalurgia, administracja, ekonomia, prawo, informatyka, zarządzanie, finanse.

Szukamy osób otwartych na nowe doświadczenia, ukierunkowanych na realizację ambitnych celów, otwartych na zdobywanie wiedzy, potrafiących budować dobre relacje z klientem, umiejących współpracować w zespole, w przypadku stanowisk technicznych wymagany jest stan zdrowia pozwalający na pracę na wysokości.

praca puzzle

Praca w UDT to nieustanne zdobywanie wiedzy, dlatego cenimy osoby chcące rozwijać się w wielu obszarach, zarówno dotyczących działań inspekcyjnych, audytorskich, jak też szkoleniowych.

„Jednym z głównych wymagań, jakie stawia się pracownikom, jest ciągłe podnoszenie kwalifikacji – UDT ułatwia w znacznym stopniu ten rozwój, organizując bardzo dużo szkoleń, zarówno w oddziałach, jak i w Centrali w Warszawie" – mówi Piotr Niemczyk, Główny specjalista urzadzeń ciśnieniowych w Oddziale UDT we Wrocławiu.

„Ogromny postęp techniczny wymaga od inżynieria ciągłego doskonalenia i kształcenia, na co UDT nie żałuje ani czasu ani pieniędzy. Praca w UDT to właściwie ciągły rozwój. Tutaj inżynier może się naprawdę spełniać" - mówi Marcin Wołejko, Starszy specjalista urządzeń ciśnieniowych w Oddziale UDT w Gdańsku.

 

logo solidny pracodawca Most Attractive Employers Poland UDT 2015