Dla studentów

Z myślą o studentach i absolwentach uczelni wyższych, UDT prowadzi różne działania:

STAŻE 

Każdego roku przygotowujemy kolejne edycje programów staży. Płatne programy stażowe realizowane są zwykle w okresie wakacji i w ostatnich miesiącach roku. W ramach procesu rekrutacji wybieramy osoby, które mogą zdobyć doświadczenie w różnych jednostkach organizacyjnych i lokalizacjach. Staże skierowane są głównie do studentów kierunków technicznych: mechanika, automatyka, robotyka, elektryka i pokrewnych oraz kierunków administracyjno-finansowych.

Dołączenie do grona naszych stażystów to możliwość współpracy z ekspertami technicznymi, a także kontakt z najnowocześniejszą technologią wdrażaną w przemyśle.

 

BEZPŁATNE PRAKTYKI STUDENCKIE I ABSOLWENCKIE

W UDT istnieje możliwość odbycia bezpłatnych praktyk studenckich lub bezpłatnych praktyk absolwenckich (które wg ustawy z dnia 17 lipca 2009r. o praktykach absolwenckich mogą trwać do 3 miesięcy i przeznaczona są dla absolwentów do 30 roku życia).

W tym celu należy sprawdzić w której lokalizacji chcielibyście taką praktykę odbyć, a następnie należy skontaktować się z opiekunem praktyk  - p. Anną Szyszka (tel.: +22 57 22 453).

STUDENCI