Jak się pracuje w UDT?

"Już od 15 lat pracuję w UDT. Mam tu sprzyjające warunki do dalszego rozwoju, poprzez szkolenia i kontakt z rozwiązaniami technicznymi, światowych firm" - mówi Paweł Ejman, Główny specjalista urządzeń transportu bliskiego w Oddziale UDT w Płocku.

"Kontakt z ludźmi oraz dostęp do nowości technicznych, to aspekty różnorodności pracy, która daje mi dużo satysfakcji. Jest to praca, która spełnia moje oczekiwania " - mówi Sławomir Łyżwa, Kierownik działu urządzeń ciśnieniowych w Oddziale UDT w Kielcach.

"Każdy dzień jest inny, codziennie w innej lokalizacji, z innymi ludźmi, problemami i innymi maszynami" - mówi Wojciech Czapla, Główny specjalista urządzeń transportu bliskiego w Oddziale UDT w Bydgoszczy.

"Bardzo ważne są predyspozycje zdrowotne inspektorów, jak chociażby brak lęku wysokości i sprawność fizyczna. Często trzeba założyć kombinezon i wejść do środka np. zbiornika o pojemności 50m3, obejrzeć dokładnie jego ścianki, spoiny, armaturę i stwierdzić, czy nadaje się do dalszej eksploatacji. Wydajemy decyzje i musimy podejmować je z pełną świadomością naszej odpowiedzialności, nie możemy ulegać żadnym naciskom, a wybór jest tylko jeden - albo urządzenie jest sprawne albo nie" - mówi Krystyna Grzegorczyk, Starszy specjalista urządzeń ciśnieniowych w Oddziale UDT w Koszalinie.

"Biorąc pod uwagę, że każdy inspektor wykonuje około tysiąca badań rocznie, praca wymaga bardzo dobrej umiejętności planowania" - mówi Piotr Niemczyk, Główny specjalista urządzeń ciśnieniowych w Oddziale UDT we Wrocławiu.

"Bycie inspektorem UDT jest dla mnie wielkim wyróżnieniem, wyzwaniem i odpowiedzialnością. Od moich decyzji zależy życie i mienie ludzkie. Dokładam wszelkich starań, żeby wszystkie obowiązki były zawsze wykonywane z pełnym profesjonalizmem, a moja wiedza i doświadczenie ciągle się rozwijały. Lubię poznawać nowe technologie oraz kształtowaną przez lata myśl inżynierską. Praca w ciągłym ruchu wśród ludzi sprawia mi dużą przyjemność. Czas wolny spędzam z rodziną, o której przyszłość nie muszę się martwić dzięki stabilnym warunkom zatrudnienia" - mówi Łukasz Szpryniecki, Specjalista urządzeń transportu bliskiego w Oddziale UDT w Bydgoszczy

Tak pracujemy:

  • DSC_0527
  • Mostostal_Rudnik
  • Mostostal_Rudnik_-_wrzesie00b1_2007_-_uraw_B75-100_-_S.Mar03bc1_-_UDT_Rzesz2264w
  • P1070197
  • P1070205
  • badanie_zurawia
  • zuraw_sarens
  • zurawie_rzeszow